Resultaten 2016

De Bebras-wedstrijd - editie 2016 - ging door van maandag 14 november tot en met vrijdag 18 november 2016, voor de vijfde keer in België. Er namen 2023 leerlingen deel (1669 Nederlandstaligen en 354 Franstaligen). In Vlaanderen werd de wedstrijd enkel online georganiseerd, in Wallonië deden nog enkele klassen mee op papier.

Hieronder vind je telkens de 15 beste deelnemers uit elke leeftijdscategorie.

Niveau Ewok (5e/6e leerjaar)

Net zoals vorig jaar hebben er enkele deelnemers (36) meegedaan uit het 5e en 6e leerjaar

NaamSchoolScore
1Maes, EllaVrije Basisschool (Anzegem)152
2Vanherrewege, QuinnVrije Basisschool (Oostende)121
3Holvoet, JitteVrije Basisschool (Anzegem)114
4Georges, NathanCoder Dojo (Oostende)111
4Huys, EmielVrije Basisschool (Anzegem)111
6Dhont, LillanVrije Basisschool (Anzegem)107
7Vandevyvere, EmileVrije Basisschool (Anzegem)103
8Eeckhout, OceaneVrije Basisschool (Oostende)96
9Vervaeke, AugustinVrije Basisschool (Anzegem)95
10Deryckere, ElineVrije Basisschool (Anzegem)92
11Rouseré, SophieVrije Basisschool (Anzegem)90
12Broeckaert, FienVrije Basisschool (Anzegem)89
13Schiettecatte, JibbeVrije Basisschool (Anzegem)88
14Hulpia, MattéoCoder Dojo (Oostende)86
15Veys, SammeVrije Basisschool (Anzegem)84

Niveau Wookie (1e graad)

NaamSchoolScore
1Phlips, Daan Sint-Bavohumaniora Middenschool (Gent) 200
1Van de Vivere, Axana Sint-Bavohumaniora Middenschool (Gent) 200
1Lietaert, Stan Guldensporencollege 2 (Kortrijk) 196
1Depaepe, Hanne Guldensporencollege 2 (Kortrijk) 184
1Vranckx, Pepijn Heilig Hart van Maria Berlaar 2 (Berlaar) 184
1De Costere, Sofie Guldensporencollege 2 (Kortrijk) 183
1Van Clemen, Elien Heilig Hart van Maria Berlaar 2 (Berlaar) 182
1Schuddinck, Cees Sint-Bavohumaniora Middenschool (Gent) 180
1Brüll, Jonas Guldensporencollege 2 (Kortrijk) 176
1Gaspard, Thalia Institut Saint-Boniface Parnasse (Ixelles) 176
1Van der Schueren, Lobke Sint-Bavohumaniora Middenschool (Gent) 176
1Tashiyee, Hovarmazd Sint-Bavohumaniora Middenschool (Gent) 173
1Debacker, Axelle Guldensporencollege 2 (Kortrijk) 171
1Coppejans, Joris Sint-Bavohumaniora Middenschool (Gent) 171
1Daenekindt, Alexander Guldensporencollege 2 (Kortrijk) 170

Niveau Padawan (2e graad)

NaamSchoolScore
1Quan, Jan Guldensporencollege 3 (Kortrijk) 196
1Aers, Jasper Sint-Lievenscollege (Gent) 196
3Van Schuylenbergh, DriesGO! atheneum Zottegem (Zottegem) 192
4Lesage, Heleen Guldensporencollege 3 (Harelbeke) 184
5Denolf, Nina GO! atheneum Zottegem (Zottegem) 180
6Van Dijck, Ruben Heilig Hart van Maria Berlaar 1 (Berlaar) 179
7Byltjes, Jarno Sint-Ritacollege zesjarige school (Kontich) 172
8Lenssens, Alexander Sint-Ritacollege zesjarige school (Kontich) 172
9Vanden Berghe, Arthur Sint-Ritacollege zesjarige school (Kontich) 171
10Heremans, Hanne GO! atheneum Voskenslaan Gent (Gent) 168
10Bijnens, Gilles GO! atheneum Zottegem (Zottegem) 168
12Woestenborghs, Rik Sint-Ritacollege zesjarige school (Kontich) 167
13De Raeymaekers, Emma Sint-Lievenscollege (Gent) 166
14Taffijn, Hannelore Atheneum Wispelberg (Gent) 163
14Devogel, Tim Sint-Jozef Sint-Pieter (Blankenberge) 163

Niveau Jedi (3e graad)

NaamSchoolScore
1Vandeputte, Lukas Guldensporencollege 3 (Kortrijk) 232
2Massar, Arthur Institut Saint-Boniface Parnasse (Ixelles) 224
3Jorissen, Antoine Institut Saint-Boniface Parnasse (Ixelles) 216
4Dekeyser, Daan Sint-Ritacollege zesjarige school (Kontich) 204
5Cherif, Amine Institut Saint-Boniface Parnasse (Ixelles) 192
6Edoyer, Ali Institut Saint-Boniface Parnasse (Ixelles) 188
6Bomboko, Maxime Institut Saint-Boniface Parnasse (Ixelles) 188
6Deblire, Mathilde Institut Saint-Boniface Parnasse (Ixelles) 188
6Cobaj, Sultan Institut Saint-Boniface Parnasse (Ixelles) 188
10Polanowski, Hubert Institut Saint-Boniface Parnasse (Ixelles) 185
11De Neve, Jan Sint-Lievenscollege (Gent) 180
12Rosseel, Marie-Laure GO! atheneum Voskenslaan Gent (Gent) 176
12Vandenheede, Juliette Institut Saint-Boniface Parnasse (Ixelles) 176
14Bernaerts, Sven Heilig Hart van Maria Berlaar 1 (Berlaar) 170
15Vermaelen, François Communauté éducative Saint-Jean-Baptiste (Tamines) 168
15Demeyere, Thomas Technisch Instituut Heilige Familie (Brugge) 168

Grafieken met de puntenverdeling

Wookie | Padawan | Jedi
FR NL GB
Podium