Resultaten 2017

De Bebras-wedstrijd - editie 2017 - ging door van maandag 13 november tot en met vrijdag 17 november 2017, voor de vijfde keer in België. Er namen 2345 leerlingen deel (2304 Nederlandstaligen en 41 Franstaligen). De wedstrijd werd enkel online georganiseerd.

Hieronder vind je telkens de 15 beste deelnemers uit elke leeftijdscategorie.

Niveau Ewok (5e/6e leerjaar)

Net zoals vorig jaar waren er enkele deelnemers (34) uit het 5e en 6e leerjaar

NaamSchoolScore
1Van Clemen, WillemVrije Basisschool - Sint-Ursula-Lisp (Lier)140
1Standaert, JozuaVrije Basisschool Sint-Bavo (Gent)140
3de Foer, AlexanderVrije Basisschool Sint-Bavo (Gent)136
4Callens, MonaVrije Basisschool Sint-Bavo (Gent)120
5Galle, TristanVrije Basisschool Sint-Bavo (Gent)108
6Georges, NathanGO! basisschool Stene (Oostende)105
7Maes, LanderGO! basisschool Stene (Oostende)100
8Prinsier, ZitaGO! basisschool Stene (Oostende)99
9Kerkhofs, JopVrije Basisschool - Sint-Ursula-Lisp (Lier)98
9Rooselaer, AlexandraVrije Basisschool Sint-Bavo (Gent)98
11Vangramberen, NielsVrije Basisschool Sint-Bavo (Gent)96
11Van Camp, NoahVrije Basisschool Sint-Bavo (Gent)96
13Heirbrant, VictorVrije Basisschool Sint-Bavo (Gent)92
13Gooris, YarneVrije Basisschool - Mariavreugde (Wondelgem)92
15Nolf, RenzeGO! basisschool Stene (Oostende)88

Niveau Wookie (1e graad)

NaamSchoolScore
1De Witte, SiebenSint-Ritacollege zesjarige school (Kontich)200
2Devisscher, SienSint-Lievenscollege (Gent)192
3Dilkov, Mark VeselinovGO! middenschool Voskenslaan (Gent)188
4Goossens, LowieSint-Bavohumaniora (Gent)184
4Van Havenbergh, MarcoSint-Ritacollege zesjarige school (Kontich)184
6Baeten, MarieSint-Lievenscollege (Gent)180
6Debakker, JensGuldensporencollege 2 (Harelbeke)180
8Christiaens, LukasSint-Bavohumaniora (Gent)176
8Harris, SebastienSint-Bavohumaniora (Gent)176
10Adriaenssen, BasHeilig Hart van Maria (Berlaar)172
10Van den Broeck, StefHeilig Hart van Maria (Berlaar)172
10Lenders, ArthurSint-Bavohumaniora (Gent)172
10Van Meenen, TimonSint-Bavohumaniora (Gent)172
14Van de Velde, JasperSint-Bavohumaniora (Gent)168
14Van Wetter, AnnaSint-Lievenscollege (Gent)168
14De Bock, MiloGuldensporencollege 2 (Harelbeke)168

Niveau Padawan (2e graad)

NaamSchoolScore
1Phlips, DaanSint-Bavohumaniora (Gent)220
2Vermeulen, SanderSint-Bavohumaniora (Gent)216
3Depuydt, JasperGuldensporencollege 3 (Harelbeke)204
3Vanpoucke, GusSint-Bavohumaniora (Gent)204
5Soyez, DantéCollege Hagelstein 2 (Sint-Katelijne-Waver)200
6De Visscher, GusSint-Ritacollege zesjarige school (Kontich)195
7Silkyn, BrentSint-Bavohumaniora (Gent)180
7Samyn, MaartenGuldensporencollege 3 (Harelbeke)180
9Decavele, ArthurGuldensporencollege 3 (Harelbeke)179
10Verreycken, SienHeilig Hart van Maria (Berlaar)174
11Bohy, RobbeAtheneum Wispelberg (Gent)172
12Van Clemen, ElienHeilig Hart van Maria (Berlaar)171
12Vanasten, TristanGuldensporencollege 1 (Kortrijk)171
14Kindekens, KasperAtheneum Wispelberg (Gent)168
14Van Meel, TomSint-Ritacollege zesjarige school (Kontich)168
14Noppe, MaximGuldensporencollege 3 (Harelbeke)168

Niveau Jedi (3e graad)

NaamSchoolScore
1Claessens, JannesHeilig Hart van Maria (Berlaar)204
2Vandeputte, LukasGuldensporencollege 7 (Kortrijk)188
3De Beer, RemiVrije Handelsschool Sint-Joris (Gent)184
4Lippens, DiegoVrije Handelsschool Sint-Joris (Gent)180
4Van Camp, ArjenGuldensporencollege 7 (Kortrijk)180
4Sarens, RobbeCollege Hagelstein 2 (Sint-Katelijne-Waver)180
7Van Leemput, MargotSint-Ritacollege zesjarige school (Kontich)178
8Debloudts, LarsSint-Jan Berchmanscollege (Mol)172
8Crauwels, RubenHeilig Hart van Maria (Berlaar)172
8Defauw, ArnoLeiepoort Deinze campus Sint-Vincentius (Deinze)172
8D'Hondt, StijnSint-Ritacollege zesjarige school (Kontich)172
8Wilfert, TobiasSint-Ritacollege zesjarige school (Kontich)172
13Ghysen, OliverSint-Ritacollege zesjarige school (Kontich)171
13Demeyere, ThomasTechnisch Instituut Heilige Familie (Brugge)171
13Bogaert, JensSint-Ritacollege zesjarige school (Kontich)171

Grafieken met de puntenverdeling

Ewok | Wookie | Padawan | Jedi
FR NL GB