“A fun and challenging contest!”

Resultaten 2020

De Bebras-wedstrijd - editie 2020 - ging door van maandag 12 november t.e.m. vrijdag 4 december 2020, voor de negende keer in België. De wedstrijd werd enkel online georganiseerd. Er namen 3369 leerlingen deel (3268 Nederlandstaligen en 101 Franstaligen), wat gezien de covid-pandemie een onverwacht succes mag genoemd worden!

Statistieken

Hieronder vind je telkens de 15 beste deelnemers uit elke leeftijdscategorie.

Felicitaties aan Lander Decroos van het Sint-Lievenscollege (Gent), en Mats Van Couteren van het Heilig Hart van Maria (Berlaar), voor hun perfecte score in de categorie Wookie!

Niveau Ewok (5e/6e leerjaar)

Er waren dit jaar 16 deelnemers uit het 5e en 6e leerjaar, uit 2 scholen:

  • Vrije Basisschool - Onze-Lieve-Vrouwecollege (Mariakerke)
  • Vrije Basisschool - O.L.V. Visitatie Klimop (Gent)

Niveau Wookie (1e graad)

NaamSchoolScore
1Decroos, LanderSint-Lievenscollege (Gent)200
Van Couteren, MatsHeilig Hart van Maria (Berlaar)200
3Onselaere, FlorKOHa Heilig Hart (Hamme)176
Vermeeren, JorneOnze-Lieve-Vrouwcollege I (Zottegem)176
5Hollevoet, JesperSint-Godelievecollege Middenschool (Gistel)172
Ryniers, AidanSint-Lievenscollege (Gent)172
Verpoest, NielsSint-Lievenscollege (Gent)172
8Desmedt, DaanSint-Lievenscollege (Gent)168
Verlinden, WarreHeilig Hart van Maria (Berlaar)168
10Callens, MonaSint-Bavohumaniora (Gent)164
Vandendriessche, BeauGuldensporencollege 1 (Kortrijk)164
12Van Gucht, HélèneSint-Vincentiuscollege (Buggenhout)163
13Braem, LotteSint-Lievenscollege (Gent)160
De Foer, AlexanderSint-Bavohumaniora (Gent)160
Derkaoui, SalmaGuldensporencollege 1 (Kortrijk)160
Neirinckx, KatoKOHa Heilig Hart (Hamme)160
Scheirs, MarekSint-Lievenscollege (Gent)160
Swyngedauw, NoahSint-Lievenscollege (Gent)160

Niveau Padawan (2e graad)

NaamSchoolScore
1De Winne, FaustGO! atheneum Voskenslaan (Gent)192
2Brosens, RobinGemeentelijk Technisch Instituut (Beveren-Waas)188
Wauters, JorbenGemeentelijk Technisch Instituut (Beveren-Waas)188
4De Mits, NoorSint-Bavohumaniora (Gent)184
5Van de Velde, JasperSint-Bavohumaniora (Gent)180
6Breyne, MatsSint-Jozefscollege 1 (Aarschot)176
Buys, MathiasGemeentelijk Technisch Instituut (Beveren-Waas)176
Lottin, MauroSint-Bavohumaniora (Gent)176
9Windey, MargotGuldensporencollege 3 (Kortrijk)171
10Lejeune, DylanGO! atheneum (Zottegem)168
Omblets, MienSint-Jozefscollege 1 (Aarschot)168
Van Caenegem, WarreSint-Bavohumaniora (Gent)168
13Ducoin, SioenOnze-Lieve-Vrouwinstituut (Sint-Genesius-Rode)167
14Houtmeyers, JoranSint-Jozefscollege 1 (Aarschot)164
Paepe, AlessioSint-Godelievecollege (Gistel)164
Ryckaert, EliasSint-Bavohumaniora (Gent)164
Sels, PjotrGO! Atheneum(Oostende)164
Van de Velde, IsaacSint-Bavohumaniora (Gent)164
Verstraeten, LouisSint-Bavohumaniora (Gent)164

Niveau Jedi (3e graad)

NaamSchoolScore
1Wastyn, WannesGuldensporencollege 3 (Kortrijk)184
2De Sutter, YoranSint-Vincentius (Eeklo)164
3Viaene, EllaCollege Hagelstein 2 (Sint-Katelijne-Waver)163
4Seghers, MatthiasGO! Erasmusatheneum (Deinze)159
5Van Clemen, MathijsHeilig Hart van Maria (Berlaar)156
6Verwimp, SanderHeilig Hart van Maria (Berlaar)152
7Van Rompaye, AlecHeilig Hart van Maria (Berlaar)151
8Blanckaert, KoSint-Godelievecollege (Gistel)150
9Mattijs, JuttaHeilig Hart van Maria (Berlaar)148
10Impens, MauroGO! atheneum Voskenslaan (Gent)144
Nooyens, SanderGO Nautica (Merksplas)144
Ramon, TimSint-Jozefsinstituut (Brugge)144
13Criel, MatticeSint-Vincentius (Eeklo)143
De Timmerman, SeppeCampus Impuls (Oostakker)143
Van Hove, SebastiaanHeilig Hart van Maria (Berlaar)143

Grafieken met de puntenverdeling:

Ewok | Wookie | Padawan | Jedi
Bebras-wedstrijd